Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

det2Elektronická signální světla Power Flash mohou zvýšit bezpečnost učitelů, školáků a školních prostor.

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

V dnešním světě snižujících se rozpočtů, dokáže systém elektronických signálních světel Power Flash a Power Beacon ušetřit peníze tím, že se zaplatí během prvních 24 hodin provozu ve srovnání například s použitím světlic.

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

deti3

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Technologie:

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Použití světel Power Flash a Power Beacon pro školy zahrnuje:

  • Silniční bezpečnost: Jednotky mohou být rozmístěny na zemi nebo upevněny na nebo vně standardní výstražné kužely pro jejich osvětlení.
  • Osobní bezpečnost: : Jednotky mohou být připevněny na opasky, vesty, kola atd. použity během přesunu dětí mimo školních prostor (pro bezpečný skupinový přechod přes komunikaci atd.).
  • Kola: Připevněním na zadní část kola, poskytuje světlo Power Flash řešení osvětlení zadní části kola v rozsahu 360°.
  • Nouzové situace a mimořádné události: Použití při katastrofách, povodních, haváriích, pro osvětlení, výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení atd.

Každý pracovník školních prostor si zaslouží zvýšenou bezpečnost. Elektronický silniční bezpečnostní systém Power Flare je všestranným nástrojem pro zajištění bezpečnosti v rámci školních prostor i mimo ně.

Všichni žáci a také pracovníci a návštěvníci školních prostor si zaslouží zvýšenou bezpečnost. Elektronické silniční bezpečnostní systémy Power Flash a Power Beacon jsou inovativními a revolučními nástroji pro zajištění zvýšení bezpečnosti.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ