Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

letisteElektronická signalizační světla Power Flash mohou zvýšit bezpečnost na letištích.

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

V dnešním světě snižujících se rozpočtů, dokáže systém elektronických signálních světel Power Flash ušetřit peníze tím, že se zaplatí během prvních 24 hodin provozu ve srovnání například s použitím světlic.

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání, a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Technologie:

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Bezpečnostní použití na letištích zahrnuje:

  • Silniční bezpečnost: Jednotky mohou být rozmístěny na zemi nebo upevněny na nebo vně standardní výstražné kužely pro jejich osvětlení.
  • Bezpečnost personálu a cestujících: Jednotky mohou být připevněny na opasky, vesty, atd. při přepravě, nebo na letištní ploše, pro vytyčení tras určených pro cestující atd.
  • Výpadek napájení: Okamžité řešení s možností nastavení světelného režimu, včetně režimu svítilny.
  • Nouzové situace a mimořádné události: Použití při katastrofách, haváriích, pro osvětlení, výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, nastavení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch a tras.

Bezpečnostní světla Power Flash jsou celosvětově používány pracovníky bezpečnostního a provozního personálu na letištích, včetně:

  • Řízení dopravy
  • Policií a bezpečnostním personálem
  • Hasiči
  • Údržbou

Světla Power Flash jsou dostupné jako nabíjecí modely „Profi“ s akumulátory pro pravidelné používání nebo jako modely „Basic“ s možností dlouhodobého skladování, využívající k napájení lithiových baterií typu CR123 s 5 letou skladovatelností. Ideální pro zařazení k bezpečnostní výbavě, jako součást lékárniček, bezpečnostního příslušenství v automobilech, skladech, kancelářích s celou řadou možností použití nebo jako neocenitelný pomocník pro použití v nouzových situacích.

Každý pracovník a návštěvník vašeho letiště si zaslouží zvýšenou bezpečnost. Elektronické silniční bezpečnostní systémy Power Flash jsou inovativními a revolučními nástroji pro zajištění a zvýšení bezpečnosti.

Výrobky Power Flash jsou navrženy a konstruovány pro maximalizaci bezpečnosti Vašeho každodenního života. Nespokojte se s výrobky nabízející průměrnou bezpečnost a vyberte si jedno z profesionálních řešení v podobě výstražného bezpečnostního LED světla Power Flash vyráběných a dodávaných společností Veria Trade.

 

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ