Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu
power flash koloPower Flash bezpečnost pro cyklisty a motocyklisty

Pokrytí úhlu 360° pomocí funkce majáku bezpečnostního výstražného LED světla Power Flash.

Podle dopravních statistik, dochází ve většině nehod s fatálními následky v okamžiku, kdy dopravní vozidlo narazí ze strany do kola cyklisty.

Na rozdíl od jiných cyklistických světel a doplňků, vyzařuje světlo Power Flash své paprsky z řady extrémně jasných ultra LED diod do všech směrů a tím tak poskytuje rozhodující viditelnost vašeho kola.

kolo22 

Ať už jste náruživý cyklista nebo jezdíte na kole jen tak pro zábavu, zasloužíte si Vy i vaše děti tu nejlepší ochranu ze všech úhlů, kterou náš jedinečný produkt nabízí.

Výhody funkce elektronického majáku Power Flash

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými,světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Pokrytí v rozsahu 360°:
LED světlo Power Flash upevněné na kole, sedačce, brašně nebo batohu, kde může poskytnout maximální pokrytí zviditelnění v rozsahu 360°. Tato vlastnost poskytuje velmi důležité boční osvětlení, které u jiných cyklo světel a doplňků chybí.

 

Kompaktnost

Jednotka Power Flash svou velikostí a tvarem připomíná hokejový puk, který může být díky závěsnému oku a například prostřednictvím karabiny nebo různých typů stahovacích pásek jednoduše uchycen nebo zavěšen ke kolu.

Flexibilita:

Produkty Power Flash nejsou jen elektronická bezpečnostní a signální světla, ale nabízí i celou řadu dalších možností použití od zábavy až po armádní účely.

Identifikace:

Jednotky Power Flash jsou viditelné z výšky až 8 kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 100 hodin a lze je rychle nabíjet, aby mohly být znovu připraveny pro další použití.

Univerzálnost použití:

Univerzálnost LED světel Power Flash, jejich kompaktnost, nízká hmotnost a malé rozměry samy o sobě umožňují jejich všestranné využití, například při turistice, jízdě na kolečkových bruslích, kole, motocyklu, lyžování, potápění a mnoha dalších sportovních činnostech a aktivitách.

Výrobky Power Flash a Power Beacon jsou navrženy a konstruovány pro maximalizaci bezpečnosti Vašeho každodenního života. Nespokojte se s výrobky nabízející průměrnou bezpečnost a vyberte si jedno z profesionálních řešení v podobě výstražného bezpečnostního LED světla Power Flash a Power Beacon vyráběných a dodávaných společností Veria Trade.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ