Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

123386 powerflare ueberfahrenLED světla Power Flash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních světel.

Jak fungují světla Power Flash

LED světla Power Flash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních světel. Starší, zápalné světlice mají své využití, ale mají omezenou skladovatelnost, jak je indikováno datem jejich expirace. Pokud světlice během skladování zvlhnou, stanou se nepoužitelnými. Na rozdíl od zápalných světlic, jsou světla Power Flash bezkouřová. To znamená, že nehrozí žádné nebezpečí požáru případně úrazu popálením. Po použití světel Power Flash nezůstává žádný odpad a tak jsou šetrnější vůči životnímu prostředí. LED světla Power Flash řady „Profi“ jsou nabíjecí s životností až 10 let. Tyto jednotky mohou být použity pro řízení silniční dopravy, jako výstražné světlo nebo záchranné signální světlo. Jsou vodotěsné a plavou, takže jsou nezbytnou součástí základního vybavení všech, kteří provozují vodní sporty. Světla Power Flash a Power Beacon jsou kompaktní velikosti s možností skladování na malém prostoru. Lze je díky silnému magnetu snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří a dalších kovových částí karosérie automobilu.

power flash kufr

LED světla Power Flash jsou určena pro všestranné účely a mohou být použita v mnoha nouzových situacích:

• Poruchy vozidel na silnici: Budete ve tmě mnohem lépe viditelní, ať už řídíte automobil, kolo nebo motocykl.

• Nehody a stavy nouze: Jestliže čekáte na rychlou zdravotní pomoc nebo pokud jste členem posádky rychlé záchranné služby, LED světla Power Flash vám pomohou bezpečně utvořit kordon, uzavřít oblast a varovat ostatní před nebezpečím. • Staveniště rizikové oblasti: Upozornění ostatních na potenciální riziková místa.

• Lodě, jachty a vodní skútry: Použijte LED PowerFlash abyste upozornili záchranné služby na vaši polohu, pokud jste uvězněni v nepříznivém počasí nebo máte nehodu. Světla také můžete použít jako výstrahy na pravé či levé straně vozidla nebo v případě nouze s možností až 9 světelných režimů včetně mezinárodně schváleného signálu SOS.

• Cyklistika, turistika, potápění, horolezectví a lyžování: V případě , že se ztratíte upozorněte záchranné týmy na vaši polohu. Jasné světlo ultra LED diod je viditelné až na vzdálenost několika kilometrů a vydrží svítit až několik desítek hodin.

powerflash auto1

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ