Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu
Tisk

Set PF-3X Profi nabíjecích výstražných a bezpečnostních LED světel Power Flash

Set 8 kusů jednotek Power Flash PF-3X s nabíjecím akumulátorem typu Li-Ion 3000 mAh ~ 3,7 V s nabíjecí přepravní stanicí a nabíjecím příslušenstvím. Jednotky Power Flash PF-3X jsou vybaveny novými světelnými čipy PF 3 COLOR, které umožňují měnit světelnou signalizaci jednotky v režimu červeném, modrém, oranžovém nebo střídání barev.

kupnyni

data

Set PF-3X Profi nabíjecích výstražných a bezpečnostních LED světel Power Flash

Set 8 kusů jednotek Power Flash PF-3X s nabíjecím akumulátorem typu Li-Ion 3000 mAh ~ 3,7V s nabíjecí přepravní stanicí a nabíjecím příslušenstvím.

Světla Power Flash jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

Bezpečnostní a výstražné světlo Power Flash je nejnovější LED světelnou technologií vyzařující světelné paprsky vysoké intenzity do všech směrů s všestrannou možností využití.

Modelová řada PF-3X nabízí automatickou synchronizaci světelných jednotek a možnost vytvoření souvislé sekvenční výstražné linie.

Jednotky Power Flash PF-3X jsou vybaveny novými světelnými čipy PF 3 COLOR, které umožňují měnit světelnou signalizaci jednotky v režimu červeném, modrém, oranžovém nebo střídání barev.

Po vyjmutí jednotky PF-3X z přepravní stanice dojde k automatické aktivaci světla a spuštění přednastaveného světelného režimu. Aktivované jednotky se automaticky synchronizují pro vytvoření sekvenční výstražné linie.  

Pomocí kterékoliv z jednotek PF-3X lze pak všechny ostatní jednotky ovládat (přepínat mezi 6 režimy světelné indikace jednotek nebo měnit barevné režimy signalizace). Lze volit mezi různými, světelnými režimy blikání, a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Světelné režimy Power Flash PF-3X 

Režimy

- Synchronní probliknutí jednotek
- Probliknutí jednotek v sekvenční linii za sebou
- Zrychlené probliknutí jednotek v sekvenční linii za sebou
- Strobo probliknutí jednotek v sekvenční linii za sebou
- Probliknutí dvou po sobě jdoucích jednotek v sekvenční linii za sebou
- Pomalé synchronní probliknutí jednotek

Barevné režimy signalizace Power Flash PF-3X 

  1. Červený
  2. Modrý
  3. Oranžový
  4. Střídavý (po sobě jdoucí: červený, modrý, oranžový)

Příslušenství

  • Nabíjecí přepravní stanice z polymeru pro 8ks LED světel PF-3X Profi
  • 8 ks výstražných a bezpečnostních LED světel PF-3X Profi
  • 12V DC nabíjecí adaptér do zásuvky zapalovače pro nabíjení ve voze
  • 100 - 240V AC/DC napájecí adaptér pro nabíjení ze zásuvky el. sítě


V čem jsou výrobky Power Flash jiné než ostatní elektronická signální světla?

Technologie

Nejmodernější technologie 12 ultra LED nové generace PF 3 COLOR diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti. Světlo je v noci viditelné na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.
Každá jednotka PF-3X v provedení IP68 za zesíleného polymeru pro vysokou mechanickou odolnost. Nárazuvzdorná, prachotěsná a vodotěsná do hloubky 4 m. Testovány pro zátěž přejetím vozidla o hmotnosti 3,5 t.

Vlastnosti

Jednotky mohou plavat na vodní hladině a disponují silným magnetem, díky kterému pevně přilnou k jakémukoliv magnetickému povrchu.
Jednotky Power Flash PF-3X jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným designem a velmi pevným polymerovým pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost. Žádná další silniční, elektronická, zápalná nebo chemická světla nejsou tak pevná a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

Rychlost aplikace

Po vyjmutí každé jednotky PF-3X z přepravní stanice dojde k její automatické aktivaci.
Během několika vteřin tak lze vytvořit potřebný světelný bezpečnostní koridor, ať jste kdekoliv. Aktivované jednotky se automaticky synchronizují pro vytvoření sekvenční výstražné linie, kterou lze programovat a ovládat prostřednictvím kterékoli synchronizované jednotky.
Při využití více setů světel Power Flash PF-3X lze tento koridor volně rozšiřovat.
Pro deaktivaci jednotek postačí jejich zpětné umístění do přepravní stanice, ve které lze nabíjet všechny jednotky současně.

Dobíjení

Navržený inteligentní nabíjecí systém zabraňuje přebíjení akumulátorů světel a zajišťuje možnost okamžitého použití výrobku. Uživatel nemusí řešit výměnu baterií nebo mít obavu z toho, že zařízení nebude připraveno k použití.

Bezpečnost

Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná, díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí.
Na rozdíl od jiných světel neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.
Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře ani k pozůstatku jakéhokoliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

Všestrannost

Bezpečnostní signální světla Power Flash používají silného magnetu, takže je lze snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch karoserie strojů a nákladních či osobních automobilů, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří, kol a dalších kovových částí nebo na jakékoliv další kovové konstrukce, regály, zátarasy, překážky atd.
LED světla Power Flash jsou inovativní, vodotěsné a inertní, mohou být použity i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice, zápalné světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

Identifikace

Jednotky Power Flash jsou viditelné z výšky až 8 kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 72 hodin a lze je rychle dobíjet, aby mohly být znovu připraveny pro další použití.

Flexibilita

Produkty Power Flash nejsou jen elektronická bezpečnostní a signální světla, ale nabízí i celou řadu dalších možností použití od zábavy až po armádní účely.

Univerzálnost použití

Univerzálnost LED světel Power Flash, jejich kompaktnost, nízká hmotnost a malé rozměry samy o sobě umožňují jejich všestranné využití například při turistice, jízdě na kolečkových bruslích, kole, motocyklu, lyžování, potápění a mnoha dalších sportovních činnostech a aktivitách.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Nabíjecí baterie: Li-Ion 3000 mAh ~ 3,7V se životnosti více než 5 let

Specifikace nabíjení:
220V AC nabíječka: Vstup: 100-240V AC, 50-60Hz / 0,15A Výstup: 5,0V 1500mAh
12V DC nabíječka: Vstup: 12 – 24V DC / Výstup: 5,0V 1500mAh
Doba nabíjení: 4 h

Rozsah pracovní teploty: -40 ° C až 60 ° C
Stupeň krytí: IP68
Rozměry kufru: 350 x 275 x 70 mm
Rozměry výstražného světla: 120 x 120 x 40 mm
Hmotnost jednotky PF-3X: 0,290 kg
Hmotnost stanice s 8 jednotkami PF-3X: 3,2 kg

Světlo Power Flash
Počet ultra LED diod: 12
Počet světelných režimů: 6
Počet základních barev: 3
Materiál pouzdra: Odolný, zesílený polymer

OBSAH BALENÍ:

Nabíjecí přepravní stanice z polymeru pro 8ks LED světel PF-3X
8 ks výstražných a bezpečnostních LED světel PF-3X
1 ks 12V DC nabíjecí adaptér do zásuvky zapalovače pro nabíjení ve voze
1 ks 100 - 240V AC/DC napájecí adaptér pro nabíjení ze zásuvky el. sítě
1 ks USB kabel pro nabíjení

Více informací naleznete na http://www.powerflash.eu/

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ