Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

pattern rear police carBezpečnostní světlo PowerFlash - Profi

Použití při požárech, mimořádných událostech a záchranných operacích.

Výstražná a signalizační LED světla PowerFlash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních výrobků společnosti Veria Trade, vyráběné na základě patentované technologie.

LED světla PowerFlash jsou nezbytnou součástí vybavení každého profesionála, ať už jste hasič, zdravotník, policista, záchranář, člen nouzového záchranného týmu nebo horské služby.

Světla Power Flash a Power Beacon dnes neodmyslitelně patří k výbavě bezpečnostních, záchranných a armádních složek, složek městské a státní policie za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

Pokud jste povolaní do akce, nabízí světla PowerFlash zvýšení vaší ochrany.

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) v nočních hodinách, v zakouřeném prostoru během požáru pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Jednotky Power Flash jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným dizajnem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost.

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození.

Použití zahrnuje:

  • Označení personálu nebo obětí: ID, osvětlení, bezpečnost, rozlišení.
  • Součást záchranné nebo bezpečnostní soupravy pro případ mimořádné události.
  • Označení oblastí / nebezpečných nebo únikových tras.
  • Pátrací a záchranné akce: Značení zón pro přistání vrtulníků.
  • Výpadek napájení: Více světelných režimů blikání, včetně trvalého svícení pro použití světla jako svítilny nebo signálu SOS.

zachranna sluzba

Na rozdíl od blikajících světel s alkalickými bateriemi nebo světelných tyčí, zvládají jednotky Power Flash – Profi pracovat za extrémních pracovních teplot, jsou inertní, jiskrově bezpečná a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí.

Hasičské týmy si připevňují jednotky Power Flash na svou pracovní výstroj a opasky, aby tak označili a zároveň zviditelnily své členy, čímž zvyšují svou bezpečnost nejen v budovách, ale také během operací a prací na vozovkách. Jedním z čím dál tím více oblíbených způsobů využití se stává umisťování jednotek Power Flash do silničních kuželů, pro jejich zviditelnění během řízení dopravy v nočních hodinách nebo k vyznačení zóny požáru.

Jednotlivci mohou jednotku Power Flash umístit za okno svého domu nebo na příjezdovou cestu a tak označit své obydlí, pro rychlejší zásah záchranářů nebo policie. Příslušníci hasičského záchranného sboru doporučují obyvatelům používat bezpečnostní LED světla Power Flash během výpadku proudu místo hořících svíček pro snížení vzniku rizika požáru.

 

 

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ