Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

odtahovaElektronická signální světla Power Flash šetří peníze a chrání životy.

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

V dnešním světě snižujících se rozpočtů, dokáže systém elektronických signálních světel Power Flash ušetřit peníze tím, že se zaplatí během prvních 24 hodin provozu ve srovnání například s použitím světlic.

Bezpečnost sehrává také klíčovou roli při práci pracovníků odtahových služeb. Rostoucí počty zranění a smrtelných nehod řidičů a personálu pracujícího na silnicích, ukazují, že zastaralé světlice a „dopravní trojúhelníky“ a další dopravní značení již nejsou dostatečně účinné s rostoucím množstvím automobilů.

Každý řidič a pracovník (silniční dopravy, nákladní přepravy, veřejných služeb, stavby silnic, odtahové služby atd.) ti všichni si zaslouží maximální ochranu při výkonu svého náročného povolání.

Umístěním světel Power Flash na vozidlo nebo jejich rozmístění v jeho okolí, získají projíždějící motoristé výrazně lepší orientaci o varování a poskytnou všem těmto pracovníkům rozšířenou bezpečnostní zónu.

odtah1

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání, a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Technologie:

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Bezpečnostní použití zahrnuje:

  • Umístění LED světel na silnici místo světlic či trojúhelníků.
  • Umístění LED světel na nebo vně dopravních kuželů pro jejich osvětlení.
  • Připnutí LED světla na opasek, batoh, vestu atd. pro zajištění viditelnosti pracovníka na maximální vzdálenost.
  • Umístění LED světel na zaparkovaných vozidlech.
  • Označení nebezpečí.
  • Použití jako osvětlení pracovního místa.
  • K dispozici jsou nabíjecí verze Power Flash a Power Beacon - Profi nebo verze s lithiovou baterii Power Flash – Basic s prodlouženou životností (5 let).

Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakéhokoliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

Pokud jste nuceni neočekávaně zastavit nebo odstavit váš vůz na silnici, můžete díky bezpečnostním a signalizačním světlům Power Flash a Power Beacon získat dostatečnou doplňkovou ochranu. Elektronický silniční bezpečnostní systém Power Flash je důležitým rozšířením vašeho bezpečnostního systému a důležitou investicí do budoucnosti.

Výrobky Power Flash  jsou navrženy a konstruovány pro maximalizaci bezpečnosti Vašeho každodenního života. Nespokojte se s výrobky nabízející průměrnou bezpečnost a vyberte si jedno z profesionálních řešení v podobě výstražného bezpečnostního LED světla Power Flash vyráběných a dodávaných společností Veria Trade.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ