Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

Níže naleznete často kladené otázky týkající se elektronických bezpečnostních, výstražných a signálních světel Power Flash.

 

V čem jsou výrobky Power Flash jiné než ostatní elektronická signální světla?

Technologie:

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zabezpečuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Trvanlivost:

Jednotky Power Flash jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným dizajnem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost. Žádná další silniční, elektronická, zápalná nebo chemická světla nejsou tak pevná a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

Rozměry:

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navržené pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla. led1

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání, a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Pokrytí v rozsahu 360°:
LED světlo Power Flash upevněné na kole, sedačce, brašně nebo batohu, kde může poskytnout maximální pokrytí zviditelnění v rozsahu 360°. Tato vlastnost poskytuje velmi důležité boční osvětlení, které u jiných cyklo světel a doplňků chybí.


Dobíjení:

Navržený inteligentní nabíjecí systém zabraňuje přebíjení akumulátorů světel a zajišťuje, možnost okamžitého použití výrobku. Uživatel nemusí řešit výměnu baterií nebo mít obavu s toho, že zařízení nebude připraveno k použití.

Bezpečnost:

Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakého-koliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

Všestrannost:

Bezpečnostní signální světla Power Flash požívají silného magnetu, takže je lze snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch karoserie strojů a nákladních či osobních automobilů, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří, kol a dalších kovových částí nebo na jakékoliv další kovové konstrukce, regály, zátarasy, překážky atd.

LED světla Power Flash jsou inovativní, vodotěsné a inertní, mohou být použity i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice, zápalné světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

Identifikace:

Jednotky Power Flash jsou viditelné z výšky až 8 kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 100 hodin a lze je rychle dobíjet, aby mohly být znovu připraveny pro další použití.

Rychlé rozmístění:

Jednotky Power Flash jsou po vyjmutí z nabíječky připraveny pro své okamžité použití, umožňující jednoduché a velmi rychlé rozmístění.

Flexibilita:

Produkty Power Flash nejsou jen elektronická bezpečnostní a signální světla, ale nabízí i celou řadu dalších možností použití od zábavy až po armádní účely.

Universálnost použití:

Universálnost LED světel Power Flash, jejich kompaktnost, nízká hmotnost a malé rozměry samy o sobě umožňují jejich všestranné využití například při turistice, jízdě na kolečkových bruslích, kole, motocyklu, lyžování, potápění a mnoha dalších sportovních činnostech a aktivitách.

 

Proč se naše výrobky vyplatí?

V dnešním světě snižujících se rozpočtů, dokáže systém elektronických signálních světel Power Flash ušetřit peníze tím, že se zaplatí během prvních 24 hodin provozu ve srovnání například s použitím světlic.

Jsou LED světla Power Flash určeny pouze pro účely v oblasti bezpečnosti silničního provozu?

Využití je omezeno pouze Vaší fantazií. Okruh zákazníků, kteří potřebují spolehlivý, kompaktní, extra pevný výrobek s ultra-jasným světlem se může pohybovat od potápěčů, přes turisty, cyklisty, lyžaře, horolezce až po armádu.

Je složité nabíjet světla Power Flash  v mém vozidle?

Nabíjení je velmi snadné. Postačí připojit nabíjecí adaptér 12V DC do zásuvky cigaretového zapalovače ve vašem voze.

 

 
Co když chci v mém vozidle nabíjet více než 5 jednotek Power Flash?

Nabíjecí příslušenství je velmi modulární a díky mikro USB adaptérům můžete současně připojit a nabíjet až několik kufříkových sad současně.

Mohou si jednotky Power Flash zakoupit také jednotlivci? Mohu si koupit pouze 1 kus?

Ano. Můžete si samozřejmě zakoupit balení 1 kusu bezpečnostního a výstražného LED světla Power Flash.                                                                                                  

Jak dlouho bude pracovat LED světlo Power Flash na jedno nabití?

Tato naše světla jsou vybavena inteligentním systémem nabíjení a funkcí řízení účinnosti soustavy elektronických obvodů, která světlům umožňuje pracovat více jak 24 hodin, v závislosti na zvoleném světelném režimu.

 

Jaká je životnost LED světel Power Flash?

Mohou se diody například spálit?

Na rozdíl od jiných systémů, které používají žárovky nebo záblesková světla, jsou naše jednotky vybaveny technologií ultra LED diod (stejnou technologií, která je v současné době používaná v nejmodernějších majácích), které mohou pracovat až 100 000 hodin. V našich LED světlech nejsou integrovány žádné další přepínače či pohyblivé díly, které by mohly podléhat rychlému opotřebení. Životnost světel je limitována pouze životností baterií. Světla, která jsou používána velmi intenzivně, doporučujeme vyměnit nejméně jednou za tři roky. Vzhledem k tomu, že se jednotky Power Flash zaplatí již během 20 hodin pracovních hodin, tak v okamžiku, kdy je třeba je vyměnit, lze konstatovat, že s sebou přinesli nejen vysoké úspory, ale kdo ví, možná nám i v mnohých situacích zachránily život.

 

Jaké barevné varianty ultra LED jsou k dispozici pro bezpečnostní a výstražná světla Power Flash?

V mnoha státech evropské unie musí být použito na základě silničních zákonů červených výstražných silničních světel.

Naše aktuální nabídka zahrnuje následující barevná LED provedení:


Power Flash:

žluté LED, zelené LED, modré LED, červené LED, oranžové LED, bílé LED a infračervené.

Barevné kombinace jsou standardizovány dle charakteru využití našich zákazníků.

Možnosti barvy vnějšího krytu:

Power Flash:

žluté LED, zelené LED, modré LED, červené LED, oranžové LED, bílé LED a infračervené.

Jaké možnosti světelných režimů blikání nabízí LED světlo Power Flash?

Po každém dalším stisknutí tlačítka zapnutí odstartuje jeden z následujících 9 světelných režimů:

1 – Rotace

2 – Čtyři rychlá bliknutí

3 – Jedno bliknutí

4 – Střídavé blikání

5 – SOS blikání (morseovka)

6 – Neustále zapnuté – silně

7 – Neustále zapnuté - slabě

8 – Svícení 2 LED diodami

9 – Svícení 4 LED diodami

 

Jednotlivé světelné režimy nabízí svému uživateli možnost rozhodnout se mezi vyšší viditelností záblesků LED světla nebo možností delší doby provozu baterie. Režim neustále zapnutého světla může být užitečný například pro nepřetržité osvětlení nebo poskytovat osvětlení během noční výměny pneumatiky. Deska elektroniky LED světla si pamatuje uživatelem preferovaný světelný režim, i když dojde k vybití akumulátoru nebo baterie, takže není nutné opakovaně volit světelný režim poté, co je akumulátor nabit nebo došlo k výměně baterie za novou.


Mohou být světla Power Flash připevněné na dopravních kuželech nebo zátarasech?

Ano, oba typy světel mohou být připevněné na kužely, umístěny vně kuželu, připevněny na zátarasy, či jiné objekty pomocí závěsného oka nebo silného magnetu na kovové části a konstrukce.

Snižuje nabíjení bezpečnostních světel kapacitu mé autobaterie?


Nabíjecí sestava byla navržena tak, aby odebírala jen velmi malé množství proudu. Takže lze konstatovat, že je zatížení vaší autobaterie celkem zanedbatelné. Inteligentní nabíjecí systém také nabízí funkcí přerušení nebo ukončení nabíjení je-li detekována nízká kapacita vaší autobaterie.

Jsou akumulátory použité v nabíjecích verzích světel Power Flash Profi náchylné na tzv. paměťový efekt nebo na přebíjení?

Ne. Světla Power Flash Profi disponují integrovaným inteligentním nabíjecím obvodem, který byl navržen pro zvládání částečného nabíjení a další případy zatěžující akumulátor.

POZNÁMKA: Některé ze specifikací(například pokud jde o nabíjení) se nevztahují na modelovou řadu Power Flash PF-201X Basic s vyměnitelnou Lithiovou baterií typu CR123.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ