Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

potapeniLED světlo Power Flash může být nezbytnou součástí vybavení každého potápěče, jachtaře a dalších sportovních nadšenců. Výhody LED světla Power Flash ocení zvláště potápěči, kteří se specializují na záchranné operace ocitnou se v tísni pod hladinou nebo mají pod vodou omezené možnosti využití záchranných signálních světel. LED světlo Power Flash může být také neocenitelným pomocníkem pro identifikaci mladých potápěčů během výcviku pod hladinou, použito k označení a identifikaci míst nebo předmětů během jeskyních ponorů.

Už žádná tyčová chemická světla a levné blikače: LED světlo Power Flash je malé a kompaktní světlo vyzařující ultra-jasné LED světlo v rozsahu 360°, viditelné až na vzdálenost 10 kilometrů. Vodotěsné světlo, které plave na hladině s konstrukcí ze zesíleného polymeru schopné odolat i přejetí nákladním vozem.


Využití:

  • Označení personálu nebo oběti: ID, osvětlení, bezpečnost, rozlišení.
  • Vytyčení potápěčských tras nebo upevnění k bójím.
  • Nástroj k vyznačení oblastí / nebezpečných nebo únikových tras.
  • Nástroj pro orientaci během nočních nebo jeskynních ponorů.
  • Signalizace potápěče v tísni (aktivované LED světlo může být potápěčem vypuštěno a vznese se nad hladinu, na které bude plavat a upozorní na mimořádnou situaci).
  • Bezpečnostní prvek pro pátrací a záchranné akce: zóny přistání vrtulníku atd.
  • Osvětlení: 9 světelných režimů blikání včetně režimu „SOS“ nebo režimu s trvalým svícením, pro použití LED světla jako svítilny. potapeni2

Na rozdíl od signalizačních světel s alkalickými bateriemi nebo chemických světel, odolávají LED světla Power Flash Basic extrémním teplotám, mohou být použity během likvidací chemických havárií a nabízejí dlouhodobou možnost skladování a provozu, a to až 5-let bez rizika vytečení napájecí Lithiové baterie. Dostupná je také nabíjecí verze LED světel Power Flash a Power Beacon Profi, která mohou být v provozu po opakovaném nabíjení až tisíce hodin.

Ať už jste na vodě, na skalách, na lyžích, ve vzduchu nebo na silnici, mít s sebou LED světlo Power Flash nebo Power Beacon se zkrátka vyplatí.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ