Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

power2Světla Power Flash jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozů, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

Naše elektronická signální světla jsou extrémně pevná s důrazem na náročné podmínky v rámci silniční dopravy, navržená tak, aby je bylo možné použít místo světlic, chemických světel, zábleskových světel, dýmovnic nebo také jako doplněk pro bezpečnostní systém osvětlení automobilů, strojů atd.

Elektronické signální světlo Power Flash je dodávané v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopné odolat i přejetí nákladním vozem, aniž by došlo k jeho poškození.

V dnešním světě snižujících se rozpočtů, dokáže systém elektronických signálních světel Power Flash a Power Beacon ušetřit peníze tím, že se zaplatí během prvních 24 hodin provozu ve srovnání s použitím světlic. Pro všechny pracovníky na silnici, stavbách, skladech, laboratořích, čerpacích stanicích a pracovníky veřejné bezpečnosti, kteří nemohou používat zápalné silniční světlice, je tento produkt inovační a revoluční.

V minulosti již někteří z Vás utratili nemalé finanční částky za majáky a záblesková světla pro vaše vozidla a přesto na komunikacích dochází k nehodám. Důvodem je stále velký počet bezohledných motoristů, kteří navíc v nepřiměřené rychlosti nebo pod vlivem alkoholu tato varovná světla přehlédnou.

Přibývá i případů zranění s následky smrti, kdy opilí řidiči bourají, protože jsou svedeni z trasy majákem vozidla.

Každé bezpečnostní vozidlo a jeho pracovníci (při prosazování zákona, hasiči, záchranáři, stavbaři silnic, posádky odtahových vozů, atd.) si zaslouží co nejlepší ochranu proti těmto nebezpečím.

Umístěním světel Power Flash na vozidlo nebo jejich rozmístění v jeho okolí, získají projíždějící motoristé výrazně lepší orientaci o varování a poskytnou Vám rozšířenou bezpečnostní zónu. V určitých případech, mohou být výstražné majáky vypnuty, aby:

  • se ušetřilo na nákladech a snížilo se znečištění životního prostředí vlivem chodu motorů běžících na prázdno
  • se snížila spotřeba paliva
  • se zabránilo vybíjení auto baterie svícením majáku při vypnutém motoru
  • se zamezilo efektu přitažlivosti opilých řidičů

Bezpečnostní a výstražná LED světla mohou být také umístěna na nebo vně silničních kuželů nebo mohou být uchyceny na zátarasy, či dokonce připevněny na personálu.

Za minimální pořizovací cenu, můžete získat důležitou ochranu. Elektronický silniční bezpečnostní systém Power Flash je rozhodujícím rozšířením výstražného osvětlení vozidla a investicí do Vaší bezpečnosti a bezpečnosti vašich zaměstnanců.

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ