Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

led svetlo power flashLED výstražná a bezpečnostní světla POWERFLASH poskytují 9 různých světelných režimů blikání v jednom kompaktním revolučně inovativním řešení.

Každá jednotka LED světla Power Flash je vyráběna a dodávána v kompaktní velikosti hokejového puku a je dostatečně pevná, aby odolala přejetí motorovým vozidlem (včetně nákladního).

LED světlo Power Flash má velikost hokejového puku a s dobíjecí baterií vydrží svítit několik desítek hodin. Bezpečnostní světlo vyzařuje ultra jasné světlo v rozsahu 360° z řady 16 LED diod viditelných na vzdálenost až 10 kilometrů. Plave a je 100% vodotěsné. Vnější obal LED světla Power Flash je vyroben ze zesíleného polymeru.

Na rozdíl od standardně dostupných blikacích světel s alkalickými bateriemi, chemických světel, dýmovnic nebo zápalných světlic, jsou naše jednotky jiskrově bezpečné, vydrží pracovat ve vysokých teplotách a za extremních situací. Používají baterie, které nikdy nevytečou a mají impozantní 10-letou dobu skladovatelnosti. LED světla Power Flash jsou malá, vejdou se do kterékoli taštičky na kole, nebo jakéhokoli úložného prostoru. Vzhledem k tomu, že jsou naše výrobky inovativní, vodotěsné a inertní, mohou být použity i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

Power Flash jsou produkty poskytující silnou, dynamickou platformu bezpečnostního osvětlení pro široký rozsah použití:

  1. Vyhledávací a záchranné operace: Označení oblastí a předmětů,osobní bezpečnostní osvětlení, nástroj pro týmy určené k řešení mimořádných situací.
  2. Použití jako svítilnypřípadě výpadku elektrické energie, zemětřesení, záplav nebo jiné katastrofy.
  3. Bezpečnostní světlo pro upevnění na jízdní kola a motocykly (poskytuje pokrytí 360° efektního zviditelnění).
  4. Vyznačení zóny pro přistání vrtulníku.
  5. Potápění/plavební a námořníoperace: Mezi další vlastnosti výrobků Power Flash patří vodotěsnost a schopnost plavat na hladině.
  6. Bezpečnostní opatření, označení pracovních zón a rizikových oblastí: Díky silnému magnetu lze připevněné Power Flash na kuželech, zátarasech, karoseriích strojů, nákladních či osobních automobilů kovových konstrukcí regálů a překážek.

image 44

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ