Bezpečnostní a výstražná osvětlení
Shop Menu

vrtulnikKromě dalšího využití jsou bezpečnostní světa Power Flash používána v rámci armádních a policejních operací, operací zdravotních a záchranných složek, během evakuací, či jiných operací, během kterých je často vyžadováno dočasné přistání vrtulníku nebo zřízení operační přistávací plochy.

Obrázek Heliportu udělat:

Oblasti, vozidla, personál, atd. mohou být také označena pomocí viditelného nebo infračerveného LED světla Power Flash. Prostřednictvím infračervené verze jednotky Power Flash mohou být realizovány taktické operace s použitím FLIR systému nebo nočního vidění.

Vzhledem k tomu, že je výstup LED světla Power Flash úhlový a rozptýlený, je méně pravděpodobné, že bude sníženo noční vidění pilota oslněním (což je běžný problém u zábleskových světel a podobných výrobků). Díky tomu, že je světelný výkon Power Flash zaměřen paralelně k povrchu umístění jednotky, není třeba světlo tlumit v okamžiku, kdy se vrtulník přibližuje nebo krouží nad lokalizovaným místem nebo přistávací plochou.

Světelný systém Power Flash poskytují následující výhody:

Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Identifikace:

Jednotky Power Flash jsou viditelné z výšky až 8 kilometrů. Světla mohou blikat až po dobu 100 hodin a lze je rychle dobíjet, aby mohly být znovu připraveny pro další použití.

Rychlé rozmístění:

Jednotky Power Flash jsou po vyjmutí z nabíječky připraveny pro své okamžité použití, umožňující jednoduché a velmi rychlé rozmístění.

Kompaktnost

LED světla Power Flash svým tvarem i velikostí připomíná hokejový puk, tyto parametry snižují pravděpodobnost jeho vznesení a případné zranění během víření větru rotorem vrtulníku.

Trvanlivost:

Jednotky Power Flash jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným dizajnem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost. Žádná další silniční, elektronická, zápalná nebo chemická světla nejsou tak pevná a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

Bezpečnost:

Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použita během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadům na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakého-koliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.

Všestrannost:

Bezpečnostní signální světla Power Flash používají silného magnetu, takže je lze snadno přichytit na jakýkoli magnetický povrch karoserie strojů a nákladních či osobních automobilů, včetně střechy, kufru, kapoty, dveří, kol a dalších kovových částí nebo na jakékoliv další kovové konstrukce, regály, zátarasy, překážky atd.

LED světla Power Flash jsou inovativní, vodotěsné a inertní, mohou být použity i za situací, kdy by bylo použití současných signalizačních prostředků, jako jsou například světlice, zápalné světlice nebo dýmovnice nebezpečné (v suchém křoví nebo trávě, dozrávajícím obilí, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice, obytné zástavbě atd.).

Ekonomičnost

LED světla Power Flash Profi byly konstruovány a navrženy se systémem příslušenství opakovaného nabíjení, přinášející svému spotřebiteli minimalizaci finančních nákladů na pořízení napájecích baterií.

Výrobky Power Flash a Power Beacon jsou navrženy a konstruovány pro maximalizaci bezpečnosti Vašeho každodenního života. Nespokojte se s výrobky nabízející průměrnou bezpečnost a vyberte si jedno z profesionálních řešení v podobě výstražného bezpečnostního LED světla Power Flash vyráběných a dodávaných společností Veria Trade.

 

Kontaktní informace, dotazy

Adresa:
PowerFlash
Havlíčkova 1113/47, 750 02  Přerov, CZ

Mail:
info@powerflash.eu

Telefonní kontakt:
+420 734 573 650
+420 581 222 262

Certifikát kvality

Kvalita originálních produktů PowerFlash je ověřena a testována. Produkty PowerFlash získaly certifikát kvality v roce 2009.

eqc

Přesvěčte se, EQC

cart 5

Nakupujte v pohodlí domova a bezpečně. Veškeré produkty PowerFlash na jednom místě.

 

Vstup do eshopu

KUP NYNÍ